Staburags

Ziemas melnais alus

Staburags Ziemas Melnais ir tumšais alus melnā nokrāsā, un tā aromātā jūtamas grauzdēta iesala notis, kas mijas ar žāvētu plūmju un kafijas niansēm.
Izteikti rūgteno garšu līdzsvaro tumšās maizes aromāts kopā ar saldenās lakricas klātbūtni.
Lāčplēša brūvēts meistardarbs. Tumšais ziemas alus brūvēts, iedvesmojoties no melnajām Staburaga dzīlēm, un tā garšu atspoguļo spēks un varenība, ko iemieso Staburaga klints.

Alk. tilp.
5,8 %
IBU
29
EBC
200
Tilp.
0,5 L

Staburags

Gaišais alus

Staburags Gaišais ir pēc tradicionālām latviešu receptēm darīts gaišais alus, kas tapis ar īpašu rūpību, izmantojot augstākā labuma sastāvdaļas. Tas zaigo sārta zelta nokrāsās un garšā ir viegli rūgtens ar saldenām dižciltīgā Minhenes iesala niansēm. Šis alus liek domāt par saulrietu virs Daugavas stāvkrasta – un mūžam neaizmirstamo Staburaga klinti.

Alk. tilp.
5,4 %
IBU
16
EBC
14
Tilp.
0,5 L

Staburags

Tumšais alus

Staburags Tumšais ir pēc tradicionālām latviešu receptēm darīts tumšais alus, kas tapis ar īpašu rūpību, izmantojot augstākā labuma sastāvdaļas. Tas zaigo dziļi melnās nokrāsās, aromātā jūtamas izteiktas dedzinātā iesala notis, savukārt tā garša ir tumīgi saldena, ko papildina grauzdētā iesala rūgtenums. Tumšs kā melnākā nakts uz Daugavas ūdeņiem, šis alus liek domāt par mūsu dabas bagātībām – un neaizmirstamo Staburagu.

Alk. tilp.
5,2 %
IBU
16
EBC
61
Tilp.
0,5 L

Staburags

Baltais alus

Staburags Baltais alus dzēriens ir darināts ar tradicionāli darītu kviešu alu, īpašu rūpību un izmantojot tikai augstākā labuma sastāvdaļas. Tas zaigo dūmakaini zeltainās nokrāsās un aromātā ir jūtamas aicinošas persiku un citrusaugļu nianses. Maigajā garšā augļainu saldenumu līdzsvaro viegls rūgtums, radot neviltoti veldzējošu garšas baudījumu. Kā pirmā pavasara vēsma stāvot Daugavas krastā, tas liek domāt par mūsu dabas neatkārtojamo skaistumu – un neaizmirstamo Staburagu.

Alk. tilp.
4,9 %
IBU
12
EBC
7
Tilp.
0,5 L

Lāčplēsis

Ekstra

Augstākā labuma alus, kas darīts no tīra miežu iesala, pievienojot dižciltīgos Spalter Select aromātiskos un Brewer’s Gold rūgtos apiņus. Izceļas ar dzidri zeltainu krāsu, spēcīgu putu cepuri un bagātīgu garšu un aromātu. Nebūs melots sakot, ka šis ir mūsu darītavas lepnums. 2014. gadā saņēmis Izcilas Garšas atzinību no Starptautiskā Kvalitātes Institūta Briselē. Pieejams 0,568L skārdenēs un 0.5L stikla pudelēs.

Lāčplēsis

3 Iesalu

Alus ar izteiktu garšu un aromātu, ko rada izmantotie trīs veidu miežu iesali – karameļu, Minhenes un gaišais. Katrs no iesaliem alus garšai piešķir savas nianses, ko papildina izmantotie rūgtie Magnum un divējā pielietojuma Perle apiņi. 2014. gadā saņēmis Izcilas Garšas atzinību no Starptautiskā Kvalitātes Institūta Briselē. Pieejams 0,5L stikla pudelēs.

Lāčplēsis

Izturēts

Šis alus tapis pateicoties īpašai receptei un mūsu alus meistaru nepārspētajām iemaņām. Karameļu iesals “CaraAmber” sniedz zaigojoši zeltainu garšu un viegli iesalainu saldenumu, savukārt tā neatkārtojamo aromātu piedod rūpīgi izvēlētā „El Dorado“, „Brewer‘s Gold“ un „Select“ apiņu buķete.
Taču tieši laiks ir tas, kas padara šo alu patiesi neatkārtojamu. Kamēr lielākā daļa lāgeru tiek izturēti divas nedēļas, Lāčplēsis Izturēts tiek nogatavināts divreiz ilgāk – divdesmit astoņas dienas. Tieši papildus izturēšana padara šī alus garšu izcili maigu un bagātīgu. Pieejams 0,5L stikla pudelēs un 0.568L skārdenēs.

Lāčplēsis

Gaišais

Sabalansētās garšas, zeltainās krāsas un patīkami vieglā aromāta dēļ tas var lepoties ar mūsu populārākā alus godu. Darīšanā izmantojam rūgtos Magnum apiņus un miežu iesalu. Pieejams 0,568L skārdenēs, 0,5L pudelēs, kā arī 1,5L PET pudelēs.

Lāčplēsis

Dzintara

Šī alus zaigojošo dzintara krāsu nav iespējams sajaukt ne ar ko citu – to sniedz izmantotais karameļu iesals. Raksturo viegla, taču izteiksmīga garša un aromāts – ne velti šis alus ir viens no mūsu iecienītākajiem.
2014. gadā guvis starptautisku alus ekspertu atzinību Pasaules Alus Kausā ASV, 5000 alus šķirņu konkurencē izcīnot bronzas godalgu, kā arī zelta medaļu Eiropas Alus Zvaigznes (European Beer Star) konkursā Minhenē, Vācijā starp vairāk nekā 1600 dalībniekiem.
Darīts ar miežu iesalu, Perle divējā pielietojuma un Magnum rūgtajiem apiņiem. Pieejams 0,568L skārdenēs, 0,5L pudelēs, kā arī 1,5L PET pudelēs.

Lāčplēsis

Dižalus

Tieši Dižalus lepojas ar mūsu stiprākā alus nosaukumu. Rūpīgi izvēlēts miežu iesals un rūgtie Magnum apiņi ļauj mums radīt līdzsvarotu garšu un aromātu. Tādējādi šis alus ir veldzējošs un viegli dzerams. Pieejams 0,5L skārdenēs.

Lāčplēsis

Radler Greipfrūtu

Ļoti maigs alus, kas sajaukts ar greipfrūtu sulu. Patīkams greipfrūtu aromāts. Viegls un atspirdzinošs alus kokteilis. Satur alu (80%) un greipfrūtu sulas koncentrātu (0,3%). 4,0% alkohola, pieejams 0,5L stikla pudelēs.

Lāčplēsis

Radler Citronu

Ļoti maigs alus, kas sajaukts ar citronu sulu. Patīkams laima un piparmētras aromāts. Viegls un atspirdzinošs alus kokteilis. Satur alu (80%) un citronu sulas koncentrātu (0,6%). 4,0% alkohola, pieejams 0,5L stikla pudelēs.

Lāčplēsis

Bezalkoholiskais Gaišais

Īsta gaišā alus garša un līdzsvarots iesala un apiņu aromāts, kā arī dzidri zeltaina krāsa, taču vienlaikus šis alus satur 0% alkohola. Īpaša darīšanas tehnoloģija, izmantojot sabalansētu miežu iesalu un rūgtos Magnum apiņus, ļauj mums radīt visām dzīves situācijām piemērotu alu. Pieejams 0,5L skārdenēs.

Lāčplēsis

Bezalkoholiskais Tumšais

Īpaši tumšā alus cienītājiem radīts bezalkoholiskais alus ar sabalansētām garšas niansēm. Lāčplēsis Bezalkoholiskais Tumšais ir inovācija bezalkoholiskā alus piedāvājumā – alus satur 0% alkohola, bet ļauj izbaudīt tumšā alus piesātināto garšu. Pieejams 0,5L skārdenēs.

Mājas lapas izstrāde: Diguru
Vai Tev ir vismaz 18 gadi?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme.
Alkoholiskos dzērienus ir aizliegts pārdot, iegādāties un nodot nepilngadīgām personām.